До 2030 року на ожиріння страждатиме понад 250 млн дітей


Всесвітня федерація з боротьби з ожирінням нарахувала 158 мільйонів дітей, які страждають на цю недугу. Через 10 років їх кількість зросте мінімум на 100 мільйонів.

Дослідники вважають, що причиною є не лише сидячий спосіб життя, а й мода на західне харчування. Західна їжа має високий вміст жирів, олій, крохмалю та цукру, повідомляє 24 канал з посиланням на CNN.

Оскільки дитяче ожиріння тісно пов’язане з ожирінням у дорослому віці, це призводить до діабету, хвороб серця та багатьох інших хронічних захворювань.

Найбільше на ожиріння страждають діти Африки, Азії та Латинської Америки. Це пов’язано з надмірним вживанням фаст-фуду, який дуже популярний у тих місцях внаслідок доступності та жорсткого маркетингу.

Жодна з країн поки не відповідає тим вимогам, які були виставлені на саміті Всесвітньої організації охорони здоров’я у 2013-му році. Тоді країни світу зобов’язалися запобігти стрімкому зростанню ожиріння після його сплеску у 2010-2012 роках.

Уряди неохоче беруть під свою відповідальність великі продовольчі компанії, які залишають свою політику незмінною.

А деякі поодинокі ініціативи, такі як податки на цукор чи соду, мають лише невеликий вплив. Окрім того, це важко реалізувати в країнах із низьким рівнем доходу.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/society/do-2030-roku-na-ozhyrinnia-strazhdatyme-ponad-250-mln-ditey/” Об этом сообщает moshkow.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя